Ceník půjčovného

Ceník půjčovného

Půjčovna obytných lodí nabízí vícedenní pronájem hausbótů, motorových lodí a plachetnic. Minimální doba pronájmu je 48 hodin (2 dny). Bez nutnosti oprávnění vůdce malého plavidla! Informujte se na dostupnost jednotlivých plavidel.

Hausboty pro 4 osoby a motorové lodě

Cena za 1 den: 1 990 Kč
Cena za 1 týden: 11 990 Kč

Hausbot pro 6 osob

Cena za 1 den: 2 400 Kč
Cena za 1 týden: 14 400 Kč

Pro závaznou rezervaci termínu skládáte rezervační zálohu. V případě zrušení rezervace v termínu kratším než 14 dní před nástupem plavby nebo v případě vašeho nenastoupení, činí stornovací poplatek 100% rezervační zálohy. Zaplacením rezervační zálohy vyjadřujete svůj souhlas s výše uvedenými storno podmínkami. Při podpisu smlouvy a převzetí lodi doplatíte cenu za půjčovné dle počtu sjednaných dnů a výše zaplacené rezervační zálohy a dále složíte vratnou kauci ve výši 5 000 Kč, která vám bude vrácena při převzetí lodi bez poškození. Drobné škody neúčtujeme. Při pronájmu na čtyři a více dnů je možné dohodnout nižší jistinu.

Hausbót se přebírá a vrací uklizený (uklizená podlaha a paluby od písku, nečistot apod., umyté nádobí, vyprázdněná chemická toaleta a nádrž na užitkovou vodu), nebo se za úklid platí 1 000 Kč.